pinterest twitter instagram

Follow Me on Pinterest

8 Haziran 2012 Cuma

ANNEMLER SENİ ÇOK SEVECEK(!) :)

Hadi buyrun  burdan yakın : Atv ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyormuş adı da "Annemler seni çok sevecek".... Hadi bakalımmm buradaki zengin koca meraklısı aileyi bulalım..Nasıl mı? Yani artık bu kadar da realistlik ne kadar doğru bilmiyorum.Rezaletin daniskası desek yeridir.Olay şu : Kurtlar Vadisi dizisinden aşikar olunan Mahmut Şevket Paşa Köyü'ndeki malikanenin sahibi,zengin,ünlü damat adayı karşısında kız tarafı ne kadar eziliyor, nelere tahammül ediyor.Yahu vatandaş birinci olarak ne olursa olsun kızın evleniyor kardeşim zengin ise karısı sevinsin misali sana ne oluyor?İkinci olarak bu ne gurursuzluk? Yani azıcık dahi olsa kaburganız kalın olsun müslümanlar.Zannedersin damat bütün parayı malikaneyi kız tarafının üzerine yapacak.Üçüncü olarak nasıl bir kız evlat yetiştirmişiniz ki bu hayırlı evlatceğiz sizi bu kadar ezik konuma düşürebiliyor.
Kamera şakası formatlı bir yarışma esasında.Evin belli bölümlerine yerleştirilen gizli kamera Türkiye gerçeğini gözler önüne serecek.Yani millet olarak ağlanacak halimize güleriz ya haaa işte yine o noktada durup basacağız kahkahayı.

Yahu zaten millet evlenmekten öbek öbek kaçıyor,zaten Türk genci evliliği 3-5 yıl sonra boşanmak üzere kurulu bir müessese olarak bilinçaltı'na yerleştirmişken bu yarışma üzerine tuz biber ekecek. Eee, ne de olsa her şakanın altında bir ciddiyet vardır değil mi? 

Ha bi de , derseniz bardağa dolu tarafından bakıverelim diye ee bakalım bari :) Yıl 2012 kız aileleri, anne ve özellikle babaları sırf kızları rahat bir hayat yaşasın,yaz günü havuzda yüzüp serinlesin,hizmetçileri olsun,eli sıcak sudan soğuk suya değmesin diye yani kesinlikle sadece bu yüzden normal koşullarda cinayet sebebi hareketlere göğüs gereceklerdir.Yani bütün bu rezilliği sadece kızları mutlu olsun,zengin olsun,gönlünce alışveriş yapsın,eşe dosta karşı havası olsun,mahalledeki kızlara pahalı hediyeler getirsin ,kahvehanelerde bizim kızın malikanesindeki hizmetçiler... diye başlayan cümleler kursun,gün evlerinde damattan gelen pahalı hediyeler konuşulsun diye sineye çekecekler.

Atv'nin program müdürü Bekir Hazar: “Aileler, kızları böylesine malikanede oturan zengin ve ünlü biriyle evlenecek diye tahammül sınırlarını zorlayan öyle şeylere katlandı ki, anlatamam. Çektiğimiz her şakada ibret verici ayrıntılar var” demiş.
Güzel Türkiye'min elleri öpülesi babaları ne zaman böyle parayı ver imanını al hale geldi bilinmez.Ama bu tarz programlarla işlerin daha da kötüye gideceği kesin.Eeee elinden tutup kanal kanal kızına koca arayan baba,bugün 3-5 kuruş para için gururunu satar ben de şaşmam bu işe.Ahhh eskiler eskilerrrr diyesim geliyor ama kendimi tutuyorum.Çünkü eğer eski kız babalarına bi girersek bi daha bu işin içinden çıkamayız vesselam.Biz zaten bunları düşünmeyelim.Gelenekçi post modern demokrat Türk aileleri olarak geçmişi,soyumuzu,atalarımızın emanetlerini unutalım gobeğimizi kaşıya kaşıya kız tarafının para için el etek öptüğü sahnelere kahkaha patlatalım :)
İşte asıl Survivor bu :)) Hayatta gururla, onurla, 3 kuruş paraya tapmadan yaşama çabası varya Dominik'de aç,susuz,sefil yaşamdan çoookkkk daha zor vesselam :)) Hadi kalın sağlıcakla....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hadi bakalım yorumlarınızı çok merak ediyorum.şimdiden teşekkür ederim :)